Innowacje i Nowe Technologie...bardzo dużo o nich słyszymy, ale jak nowe technologie zmienią rynek nieruchomości oraz zarządzania nimi?

 

Odpowiedzi na to i inne pytania będziemy szukać podczas Forum Innowacji i Nowych Technologii w Nieruchomościach, które odbędzie się 12 czerwca 2018r.

Forum organizowane jest przez Powermeetings.eu i odbędzie się w budynku Warsaw Spire w Warszawie.

 

LOREDO RES zostało Partnerem tego wydarzenia!

 

Podczas Forum Innowacji i Nowych Technologii w Nieruchomościach będziemy mogli wysłuchać ciekawych dyskusji oraz zapoznać się z prezentacjami firm, które stawiają na nowe technologie oraz innowacyjne podejście do rynku nieruchomości.

W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele różnych podmiotów na rynku nieruchomości: inwestorzy, generalni wykonawcy, producenci, konsultanci, start-upy oraz usługodawcy.

Dzięki zebraniu takiej grupy w jednym miejscu, możliwe będzie spojrzenie na cały cykl życia budynku i zastanowienie się nad takimi tematami jak:

  • Co i na jakim etapie możemy wdrożyć lub zastosować?

  • Jakie technologie mogą być wykorzystane już dziś a co nas czeka w przyszłości?

  • Z jakimi kosztami musimy się liczyć?

Więcej informacji na temat samego wydarzenia, Prelegentów i Partnerów znajdziecie na stronie: https://powermeetings.eu/konferencja/forum-technologii-w-zarzadzaniu-nieruchomosciami/

 

Serdecznie Zapraszamy!

 

Poznaj Partnerów wydarzenia:

Tagged on: