Spotykając się z pytaniami: Dlaczego LOREDO RES? Dlaczego powstało i co kryje się za tą nazwą? Czym się będzie zajmować?

...postanowiliśmy podzielić się z Wami naszą odpowiedzią.

 

Nazwa LOREDO kryje w sobie kilka znaczeń.

Jedno z nich związane jest z imieniem Loredo. Tak, Loredo to imię osoby, która...

...jest liderem i organizatorem, jest zdecydowana, niezależna i czuje się najlepiej pracując we własnym biznesie, podejmując własne decyzje, ale przy tym wszystkim zachowuje balans pomiędzy życiem służbowym i prywatnym.

 

LOREDO to również nazwa, charakteryzująca naszą wizję podejścia do funkcjonowania i podnoszenia efektywności nieruchomości:

  • Lean
  • Optimization
  • Real
  • Estate
  • Drivers
  • Opportunities

Logo LOREDO RES przedstawia nieruchomość (centralne koło), którą otacza wiele potrzeb, wyzwań, usług i możliwości. Bez kompleksowego spojrzenia i podejścia do nieruchomości (360°) nigdy nie uda się znaleźć optymalnego rozwiązania.

 

Zakres działalności LOREDO RES obejmuje doradztwo i usługi dla rynku nieruchomości. Utworzyliśmy trzy linie biznesowe:

  • Digitalizacja
  • RE Consulting
  • Facility Management

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem usług w poszczególnych zakładkach na naszej stronie internetowej...

 

CEL LOREDO RES?

Nasz cel to wprowadzenie na rynek nieruchomości nowych metod dostarczania usług i zarządzania nimi.

Dzisiejsze metody wymagają odświeżenia, a czasem całkowitej zmiany - w innym wypadku stosowane modele staną się niewydolne i nieopłacalne.

 

Już niebawem będziemy dzielić się z Wami naszymi wizjami oraz relacjami z pierwszych realizacji....

 

Życzymy miłego weekendu!

LOREDO TEAM!

 

 


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /autoinstalator/wordpressplus2/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /autoinstalator/wordpressplus2/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/autoinstalator...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /autoinstalator/wordpressplus2/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52